Kontakty T. J. Sokol Libuš - školní rok 2009-2010


Tělocvičná jednota Sokol Libuš   IČ:  613 87 258
Adresa:  Libušská 294/129, 142 00 Praha 4 - Libuš    Mapa   Tel.:  +420 261 912 456    E-mail:  sokollibus@volny.cz
Dopravní spojení:  přímo u zastávky MHD "U libušské sokolovny" , více na www.dpp.cz
Starosta:      JUDr. Karel Krůfa zam. 222 323 223 603 867 428 Krufa@volny.cz
Místostarosta a náčelník:    Ing. Martin Knapp 261 711 060 603 480 423 Knapp.Martin@volny.cz
Náčelnice:    Mgr. Jana Vlková 261 912 247 607 668 669 J.Vlkova@quick.cz
Jednatelka a místonáčelnice:    Ing. Marie Kočová 223 003 792 732 148 076 Kocova@volny.cz
Tajemnice:      Vladimíra Tomášková 261 912 456   SokolLibus@volny.cz 
Správce budovy:      Irina Horáčková 732 759 458    
Hospodářka     Věra Hradecká  
Matrikářka     Evženie Žaloudková  
Vzdělavatelka     Eva Stodolová zam. 221 619 624 241 910 274 Eva.Stodolova@ffcuni.cz
Zdravotnice     Eva Radová  
Technická správa     Vladimír Šilhavý  
Předsedkyně OS     Ing. Jarmila Zavadilová  
Členka výboru     Radka Memis RadkaMach@yahoo.com
Předseda KK     Michal Kovář  
Vyslanec výbor župa     Ing. Marie Kočová kontakt uveden výše  
Vyslanec výbor župa     JUDr. Karel Krůfa kontakt uveden výše  
Delegát župní VH     Ing. Martin Knapp kontakt uveden výše  
Delegát župní VH     Vladimír Šilhavý kontakt uveden výše  
 
Rodiče a děti úterý 16:00 - 17:00 Petra Koubová 602 879 166 P.Koubova@email.cz
Rodiče a děti čtvrtek 16:00 - 17:00 Mgr. Zdenka Gruberová 723 662 622 ZGruberova@seznam.cz
Rodiče a děti Martina Kučeráková Martina.Kucerakova@seznam.cz
Rodiče a děti Radka Memis RadkaMach@yahoo.com
Předškolní děti pondělí a středa 16:00 - 17:00 Eva Stodolová zam. 221 619 624 241 910 274 Eva.Stodolova@ffcuni.cz
Předškolní děti pondělí a středa 16:00 - 17:00 Mgr. Jana Vlková 261 912 247 607 668 669 J.Vlkova@quick.cz
Předškolní děti pondělí a středa 16:00 - 17:00 Monika Köhlerová 608 912 390 Kuzelka@seznam.cz
Mladší a starší žákyně pondělí a středa 17:00 - 19:00 Aneta Kajšová 776 585 334 AnnetK@seznam.cz
Mladší a starší žákyně pondělí a středa 17:00 - 19:00 Filip Hostinský 774 378 547 Fifulda@seznam.cz
Mladší a starší žáci úterý a čtvrtek 17:00 - 18:00 Mgr. Jana Vlková 261 912 247 607 668 669 J.Vlkova@quick.cz
Mladší a starší žáci úterý a čtvrtek 17:00 - 18:00 Ing. Martin Knapp 261 711 060 603 480 423 Knapp.Martin@volny.cz
Mladší a starší žáci úterý a čtvrtek 17:00 - 18:00 Vladimír Šilhavý ---------
Aerobik ženy+dorost. pondělí 20:00 - 21:00 Lenka Hejlová 604 940 788 Sispelik@seznam.cz
Zdravotní tělocvik ženy pondělí 19:00 - 20:00 Růžena Klokočníková ---------
Ženy všestrannost středa 19:00 - 20:00 Mgr. Jana Mašíková 603 812 306 Jana.masikova@studiofamu.cz
Ženy všestrannost středa 19:00 - 20:00 Ing. Marie Kočová 732 148 076 Kocova@volny.cz
Reg.volejbal M + Ž úterý 18:00 - 20:00 Bohumír Toman
Reg.volejbal M + Ž pátek 17:00 - 19:00 Bohumír Toman
Reg.volejbal M + Ž čtvrtek 18:00 - 20:00 Ing. Jarmila Zavadilová
Reg.volejbal pondělí 21:00 - 22:00 Petra Koubová 602 879 166 P.Koubova@email.cz
Reg.volejbal středa 20:00 - 21:00 Mgr. Jana Mašíková 603 812 306 Jana.Masikova@studiofamu.cz
Reg.volejbal čtvrtek 21:00 - 22:00 Zeman Bohumil
Reg.volejbal pátek 20:00 - 21:30 Chmelová Helena

Zpět na hlavní stránku