T. J. Sokol LIBUŠ - závody ve sportovní gymnastice 28.3.2010
V sobotu 27.3.2010 se v T. J. Sokol Karlín uskutečnil "Pražský společný závod ve sportovní gymnastice předškolních dětí a nejmladšího žactva" pořádaný Pražským sdružením Sport pro všechny a Pražskými sokolskými župami ČOS. Soutěžilo se v 5 disciplínách: na lavičce - sestava složená z přeskoků, stoji na 1 noze, z chůze a běhu, dále v akrobacii (kotoul ze stoje do dřepu), v přeskoku přes bednu, v pohybové skladbě "Na tom pražském mostě" (cvičení s hudbou a vařečkou) a v přeskoku přes švihadlo. Naše jednota Sokol Libuš vyslala letos na závody pouze 1 smíšené družstvo do kategorie nejmladší žactvo ve složení: Jan Kuneš, Eda Fojtíček a Lenka Sixtová. V kategorii družstev získali třetí místo a ze závodů si tak odnesli bronzové medaile.
Děkuji všem rodičům za jejich ochotu umožnit dětem reprezentovat naši jednotu, stejně tak i cvičitelkám, které se na přípravě dětí na závody podílely.
DipLib09.JPG

DSC05010.JPG
PoharPD

DipSG010.JPG

Při vyhlášení výsledků byly také předány diplomy a putovní poháry za "Nejaktivnější jednotu v roce 2009" a v kategorii Předškolní děti II naše jednota zvítězila!