T. J. Sokol LIBUŠ - Závody sokolské všestrannosti 23-24.4.2010
Propozice k závodům, výsledkové listiny župy Jana Podlipného.
Kliknutím na obrázek (nebo popis obrázku) se zobrazí náhled 640x480 (cca 80 kB). Všechny zmenšené fotografie najednou (3,6 MB) stáhnete zde.
 
Tomáš Sobíšek v kategorii žáci I. celkově zvítězil a Martin Vlk obsadil místo 4.-5., v atletice Leon Klyuev získal medaili stříbrnou.
V kategorii žáci III. vyhrál plavecký závod Martin Sobíšek a v atletice získal medaili bronzovou.
V kategorii žákyně I. získala Zuzana Kuželková stříbrnou medaili za atletiku. V kategorii žákyně II. vybojovala Monika Čechurová 2 bronzové medaile.
 
Pátek 23.4.2010 plavecké závody
F0425604.JPG
F0425604.JPG
P4220005.JPG
P4220005.JPG
P4220014.JPG
P4220014.JPG
    Žáci   I.   Tomáš Sobíšek 2. místo, L. Klyuev 4., M. Vlk 7.
    Žáci III.   Martin Sobíšek 1. místo
Žákyně   I.   Štěpánka Sobíšková 7. místo
Žákyně  II.   Monika Čechurová 4.místo (bronz), V.Vlková 9.
 
P0101124.JPG
P0101124.JPG
P0101026.JPG
P0101026.JPG
P0101139.JPG
P0101139.JPG
P0101141.JPG
P0101141.JPG
 
 
Sobota 24.4.2010 sportovní gymnastika a šplh - žáci
Žáci  I.   Tomáš Sobíšek 3. místo SG a 2. místo šplh, Martin Vlk 4. místo SG a 4. místo šplh, Jan Kuneš 5. místo SG a 5. místo šplh.
G0101034.JPG
G0101034.JPG
G0101152.JPG
G0101152.JPG
G0101173.JPG
G0101173.JPG
G0101203.JPG
G0101203.JPG
G0101210.JPG
G0101210.JPG
 
G0101220.JPG
G0101220.JPG
G0101222.JPG
G0101222.JPG
G0101241.JPG
G0101241.JPG
G0101267.JPG
G0101267.JPG
 
Sobota 24.4.2010 sportovní gymnastika a šplh - žákyně
Žákyně  II.   Monika Čechurová 11. místo SG a 6. místo šplh, Veronika Vlková 14. místo SG a 13. místo šplh
G0101039.JPG
G0101039.JPG
F0425630.JPG
F0425630.JPG
F0425633.JPG
F0425633.JPG
F0425635.JPG
F0425635.JPG
F0425639.JPG
F0425639.JPG
 
F0425645.JPG
F0425645.JPG
F0425649.JPG
F0425649.JPG
F0425652.JPG
F0425652.JPG
F0425659.JPG
F0425659.JPG
F0425678.JPG
F0425678.JPG
 
Neděle 25.4.2010 atletika - žáci
S010_002.JPG
S010_002.JPG
S0100008.JPG
S0100008.JPG
S0100076.JPG
S0100076.JPG
Žáci  I.   Tomáš Sobíšek 1. místo, Leon Klyuev 2. místo,
Michal Černý 7. místo, Martin Vlk 8. místo, Jan Kuneš 10. místo,
Jaroslav Chmelík 12. místo, Jan Kučerák 13. místo.

Žáci  III.   Martin Sobíšek 3. místo,
 
S0100038.JPG
S0100038.JPG
P4240002.JPG
P4240002.JPG
S0100040.JPG
S0100040.JPG
S010_034.JPG
S010_034.JPG
S0100045.JPG
S0100045.JPG
 
S0100105.JPG
S0100105.JPG
S010_041.JPG
S010_041.JPG
S0100099.JPG
S0100099.JPG
S010_042.JPG
S010_042.JPG
S010_044.JPG
S010_044.JPG
 
Neděle 25.4.2010 atletika - žákyně
Žákyně  I.    Zuzana Kuželková 2. místo, Štěpánka Sobíšková 7. místo
Žákyně  II.    Monika Čechurová 3. místo, Natálie Viklická 7. místo, Klára Mádrová 11. místo, Veronika Vlková 12. místo.
S0100121.JPG
S0100121.JPG
F0425690.JPG
F0425690.JPG
F0425685.JPG
F0425685.JPG
F0425695.JPG
F0425695.JPG
F0425697.JPG
F0425697.JPG
 
F0425720.JPG
F0425720.JPG
F0425731.JPG
F0425731.JPG
F0425736.JPG
F0425736.JPG
S0100082.JPG
S0100082.JPG
S0100127.JPG
S0100127.JPG
 
Další fotografie ze závodů naleznete na Sokol73.rajce.idnes.cz

Děkuji všem rodičům za jejich ochotu umožnit dětem reprezentovat naši jednotu, stejně tak i všem cvičitelům, kteří se na přípravě dětí na závody podíleli. Navíc Martinu Knappovi, Vladimíru Šilhavému, Filipu Hostinskému a Anetě Kajšové ještě za 3 dny strávené s dětmi na závodech.

Mgr. Jana Vlková, náčelnice T. J. Sokol Libuš