T. J. Sokol LIBUŠ - závody v atletice PD JULISKA 6.6.2010
Propozice k závodům, Výsledkové listiny kategorie rodiče a děti, předškolní děti, nejmladší žactvo.

V neděli 6. června 2010 se na stadionu Dukly Praha na Julisce konal již tradiční Pražský společný závod v atletice předškolních dětí pořádaný Pražským sdružením Sport pro všechny a Pražskými sokolskými župami ČOS. Soutěžilo se v několika disciplínách - skok do dálky, hod míčkem, běh na 10 nebo 20 m a vytrvalostní běh na 100 nebo 150 m. Za T. J. Sokol Libuš závodili tito cvičenci - kategorie rodiče a děti: Jakimičová Valerie, Tomečka Artur a Skwarski Vladan společně s rodiči - družstvo se umístilo na 6. místě, kategorie předškolní děti chlapci: Bartáček Vojtěch, Drobek Lukáš, Fojtíček Eduard a Jakimič Viktor - družstvo se umístilo na 4. místě a konečně kategorie nejmladší žactvo: Černý Michal, Chmelík Jaroslav, Kučerák Jan a Šámal Štěpán - družstvo se umístilo na 1. místě a získalo zlatou medaili a Michal navíc vybojoval stříbrnou medaili v jednotlivcích! Ze čtyř vybraných děvčat do kategorie předškolní děti dívky neonemocněla jen Štěpánka Skwarská a tak společně se zástupci sokola Zbraslav v mix družstvu vybojovala 2. místo (v jednotlivcích 10. místo z 56 dívek).
Děkujeme všem našim závodníkům a jejich rodičům za reprezentování jednoty a taktéž cvičitelkám Sokola Libuš, které se na přípravě dětí na závody podílely.
Většina reprezentantů Sokola Libuš se nedělního klání zúčastnila jako nejlepší z těch, kteří během května při pravidelném cvičení předškoláků závodili v atletických disciplínách a 7. června pak byli, podle výkonů, odměněni medailemi kovovými nebo čokoládovými.